Івано-Франківськ - місто героїв

Віталій Мерінов - Захисник України, майстр спорту з боксу, Заслужений майстр спорту України, чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу, громадський та політичний діяча, доброволець 50 полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України

П’ятниця, 29 березня 2024
Віталій Мерінов - Захисник України, майстр спорту з боксу, Заслужений майстр спорту України, чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу, громадський та політичний діяча, доброволець 50 полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України

Усе своє життя Віталій Мерінов віддав боротьбі – спочатку боротьбі на спортивній арені, згодом боротьбі у громадському житті, а в кінці - боротьбі з ворогом на полі бою!


Сьогодні, на фасаді Ліцею №15, відкрили та освятили анотаційну дошку Віталію Мерінову - українському громадському діячеві, доровольцю, військовослужбовцю, Нацгвардійцю, учаснику російсько-украінської війни, майстру спорту з боксу, чотириразовому чемпіону світу з кікбоксингу. Віталій Мерінов – це приклад справжнього патріота, людини, яка завжди стоїть на захисті своєї країни та її гідності. Він не тільки захищав Україну зброєю, але й своїм прикладом надихав та мотивував інших. Віталій не чекав на слушну нагоду і пішов воювати з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Служив старшим солдатом у 50-у полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Загинув Герой 31 березня 2023 року.


Віталія Мерінова нагороджено:

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» 2015 рік;

Нагрудним знаком «За зразкову службу ВВ МВС» ІІ ступеня;

Нагрудним знаком «Спецназ ВВ МВС» ІІ класність 2013 рік;

Нагрудним знаком «За доблесну службу»

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).


Немає нічого важливішого, ніж життя людини, а життя, яке віддане за свою Батьківщину, набуває величного сенсу.

Ми вдячні Віталію за його невтомну працю, за його відданість і мужність. Його ім'я завжди буде жити в наших серцях, а ця дошка стане свідченням вічної пам'яті про його величні звершення.Залізничник, що став на захист України!

Середа, 27 березня 2024
Залізничник, що став на захист України!

Ще одна анотаційна дошка зʼявилась у Івано-Франківську. Присвячена вона Захиснику - Миколі Венгринюку.


Сьогодні згадуємо Миколу Венгренюка, як Героя, який боровся і віддав життя за долю України і наше майбутнє, як людину, яка першої днини війни, того страшного ранку 24 лютого 2022 року, зробила гідний вчинок: не побоявшись, поїхала до військкомату, щоб добровольцем піти на фронт.


Микола Венгринюк понад 30 років працював на посаді провідника пасажирських вагонів Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia. Проте у найтяжчий час для України взяв до рук зброю та став на її захист!


Герой служив у Національна гвардія України в місті Слов’янську Донецької області старшим солдатом, стрільцем. Загинув 01 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Кузьмине, що в районі Кремінної Луганської області. Внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав поранення, несумісні з життям.  Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.


Вічна памʼять та слава полеглим Героям! 

Віддаємо одвічну шану воїнам, що стали на захист правди, добра і свободи України!

Неділя, 24 березня 2024
Віддаємо одвічну шану воїнам, що стали на захист правди, добра і свободи України!
Плаче свічка, плаче небо, плачуть люди…
І від болю серце рветься на куски…
Серед нас, живих, не буде їх, не буде…
Вічна памʼять Вам, Герої - земляки!

Сьогодні, у селі Братківці, відбулося урочисте відкриття та освячення памʼятних таблиць у сквері «Обеліск» Героям України: Олександру Бостану, Андрію Щасливому-Федоріву, Володимиру Белею, Роману Подобному, Роману Кричуку, Володимиру Олексину, Дмитру Євдокімову, Василю Костишину, Миколі Івасюку, Любомиру Заморзевичу.

Віддати шану Героям прийшли їхні близькі, друзі, однокласники й односельчани та кожен ховав сльозу.

Біль втрати нічим не загоїти, але шана для Героїв - наш Святий обовʼязок! 

Усі вони пішли на фронт, щоб захищати свою країну, свої родини і нас з вами!

Вічна памʼять Героям!

Юрій Дякун - Захисник України!

Вівторок, 19 березня 2024
Юрій Дякун - Захисник України!

Пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя заради життя України!


Сьогодні, на фасаді будинку , де проживав Захисник - відкрили та освятили памʼятну дошку. Проходячи повз неї, ми завжди будемо нагадувати собі, якою ціною здобувається наша ПЕРЕМОГА! 


Юрій Дякун з 2014 року активно займався волонтерською діяльністю, неодноразово їздив у зону АТО/ООС. Від початку повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону і вступив добровольцем до лав Національної Гвардії України де прослужив рік. Захищав Україну в складі 50 полк імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Життя Юрія обірвалося під час мінометного обстрілу на Луганщині.


Вічна слава полеглим Героям!
Івану Солтисіку відкрили памʼятну дошку!

Вівторок, 12 березня 2024
Івану Солтисіку відкрили памʼятну дошку!
Сьогодні, на фасаді Територіальне управління Служби судової охорони у Івано-Франківській обл. відбулося відкриття пам'ятної дошки воїну - Івану Солтисіку.

З початку повномаштабного вторгнення він мобілізувався до 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». Був розвідником 108-й окремого гірсько-штурмового батальйону. 

07.11.2023 року загинув внаслідок мінометного обстрілу під час виконання обов’язків військової служби при захисті Батьківщини.

Наш обовʼязок - ніколи не забувати тих, хто віддав найцінніше, що у них було - життя, за нашу свободу та безпеку!

Вічна памʼять та слава полеглим Героям!