Ivano-Frankivsk - city of heroes

У Франківську відкрили анотаційну дошку відомому футболісту Івану Краснецькому

Friday, 22 May 2015
У Франківську відкрили анотаційну дошку відомому футболісту Івану Краснецькому
22 травня на фасаді будинку на Республіканській,3 відкрили анотаційну дошку Івану Краснецькому – воротареві “Спартака” та “Прикарпаття”.

Саме в цьому будинку Іван Краснецький проживав разом з родиною. За час ігор в обласному центрі ставав срібним та бронзовим призером Всесоюзного турніру “Надія”. Окрім виступів за клуби Івано-Франківська, воротар залучався до складу молодіжної збірної УРСР та збірної УРСР класу “А” і “Б”. Як згадує дружина Івана Михайловича, Анна Краснецька, чоловік цікавився не лише спортом, і був справжнім патріотом міста.

“Перші пожитки були книжки, пасок свинцевий на 16 кілограм, з яким він тренувався. А його книжки – це Сухомлинського “Серце віддаю дітям”, “Воротар” була його настільною книжкою і багато інших. Мені здається, він був один з самих читаючих воротарів”, – каже Анна Краснецька.

Як згадують спортивні колеги Івана Михайловича, він завжди відстоював не лише спорт, а й все українське. Також був надзвичайно правдивим.

“Він завжди відстоював все українське. Був непоганий воротар, але на жаль не все так в житті складається, як би хотілося. Шкода, що Іван так швидко від нас пішов і його немає сьогодні з нами”, – згадує Богдан Вовкович, ветеран ФК “Спартак”.

Не стало видатного футболіста 24 квітня 2010 року. Такі постаті, як Іван Краснецький, каже ініціатор програми “Івано-Франківськ – місто героїв”, маю надихати мешканців творити подвиги.

“Герої живуть посеред нас – не завжди вдається пошановувати їх посеред нас. Сьогодні ця дошка і людина буде прикладом молоді, дітям – як можна з невеличкого міста стати успішним воротарем та згодом тренувати досить серйозні команди”, – переконаний Марцінків.

До речі в ці дні на стадіонах обласного центру та у селі Братківці Тисменицького району проходитиме п’ятий за ліком футбольний турнір дитячих команд (гравці 2002 р.н. і молодші) “Меморіал Івана Краснецького”.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0