Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді рідного училища відкрили анотаційну дошку загиблому в зоні АТО герою Василю Семанюку

Вівторок, 17 лютого 2015
На фасаді рідного училища відкрили анотаційну дошку загиблому в зоні АТО герою Василю Семанюку

У Івано-Франківську в рамках програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на фасаді ВХПТУ №3 відкрили анотаційну дошку старшому лейтенанту спецпідрозділу «Беркут» УМВС України Василю Семанюку, який загинув 2 червня 2014 року у зоні АТО на Донеччині.

16 лютого 2015 року Івано-Франківці вшанували пам’ять загиблого героя Василя Семанюка. В рамках міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв» на фасаді ВХПТУ №3, де навчався загиблий герой, відкрили анотаційну дошку.

2 червня 2014 року Василь Семанюк перебував у гелікоптері, котрий після розвантаження продуктів харчування та проведення ротації особового складу на 5-у блокпосту, повертався з позицій в районі гори Карачун. Гелікоптер був обстріляний із лісосмуги та підбитий, загинуло 12 чоловік — 6 службовців Національної гвардії України та 6 бійців із спецпідрозділу «Беркут» МВС України.

Сьогодні рідне художньо-професійне училище, в якому Василь Семанюк здобув благородну професію столяра, в пам’ять героя зібрало його сім’ю, друзів, однокласників та побратимів.

В згадку новим поколінням учнів училища, в рамках ініційованої депутатами Івано-Франківської міської ради програми «Івано-Франківськ – місто героїв», відкрили та освятили анотаційну дошку Василю Семанюку.

Присутні на пам’ятному дійсві представники влади й й громадськості, а також його близькі та знайомі гідним словом пом’янули героя який відав своє життя за наш мир та спокій, за нашу Соборну державу Україну.