Івано-Франківськ - місто героїв

Володимир Кушнірик

Володимир Кушнірик
Володимир Кушнірик народився 28 квітня 1992 р. в с. Ісаків Тлумацького району в багатодітній родині. З дитинства ріс розумним, допитливим хлопчиком.

З 1999 р. по 2008 р. навчався в Ісаківській школі І-ІІ ст. Добре вчився. Завжди був опорою і підтримкою для однокласників і товаришів. До його думки прислухалися.

Після закінчення школи вступив до  Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу, де навчався 2008-2012 р., здобуваючи фах менеджера туристичного бізнесу. Брав активну участь в громадському житті коледжу.

В 2016-2017 р. проходив строкову службу в ЗСУ. Брав участь в АТО на Світлодарській дузі.

Після демобілізації працював за кордоном, де і перебував на момент початку повномасштабного вторгнення. Як справжній патріот повернувся на Батьківщину. Був мобілізований і в складі 34 окремого стрілецького батальйону ТРО, в якості командира відділення, брав участь в боях за м. Бахмут. Після розформування батальйону – 93 бригада.

З червня 2023 р. служба в 10 ОГШБ «Едельвейс», яка тримає позиції на Донецькому напрямку. Зі слів побратимів: завжди допомагав і навчав новачків, хлопці хотіли іти з ним на позиції, коли йшли на відпочинок – відходив останній; був самовідданим, чесним, справедливим.

Нагороджений Відзнакою міністра оборони «За зразкову службу».

Володимир Кушнірик загинув 27 лютого 2024 року поблизу н.п. Веселе Бахмутського району Донецької області.

Він загинув, щоб Україна жила!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0