Івано-Франківськ - місто героїв

Василь Дорошенко

Василь Дорошенко
Василь Володимирович Дорошенко "ПАЛАДІН" народився 21 квітня 1995 р. в с.Тязів. Був учасником організації “Пласт”, у 2014 р. – активіст Євромайдану.  Захоплювався подорожами, автостопом та книгами, також волонтерив, писав прозу й поезію, мріяв про видання власної книги.

Закінчив школу в рідному селі Тязів. Після чого навчався за спеціальністю «Фінанси та кредит» в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу, який завершив у 2013 році. Згодом навчався на історичному факультеті Українського католицького університету. З осені 2021 заочно здобував юридичну освіту в Національному університеті «Львівська політехніка».

З березня 2020-го по серпень 2021 р. був в команді ГО "Зелена Коробка", де опікувався логістикою і продажами. Багато праці вклав в Громадську сортувальню. Водночас ще волонтерив у ГО «Тарілка».

Належав до товариства реконструкторів «Орден Палладинів» у Львові. З 2021 р. працював у підприємстві «Терра Ресайклінг», що займалось сортуванням відходів.

З початком повномасштабного російського вторгнення став вояком 45-ї окремої артилерійської бригади Збройних сил України. А з лютого 2023 воював у складі третьої окремої штурмової бригади.

У травні 2023 р. Василь отримав поранення на передовій, та після реабілітації повернувся у стрій і до останнього подиху захищав рідну Україну від ворога. 13 серпня 2023 р. під час виконання бойового завдання серце Василя зупинилося внаслідок обстрілу, завданого військовими формуваннями рф на бахмутському напрямку в Донецькій області.

Рішенням Головної Пластової Булави від 16 серпня 2023 року відзначений Залізним Пластовим хрестом.

Посмертно нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного “Золотий хрест” від 01.10.23р.

Також посмертно Василя Дорошенка відзначено державною нагородою України – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня від 28.09.23р.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0