Івано-Франківськ - місто героїв

Андрій Завадовський

Андрій Завадовський
Завадовський Андрій Богданович народився 30 січня 1988 року в м. Івано-Франківську. Навчався в школі - Ліцеї №1.По завершенню школи вступив на навчання в Івано-Франківський комерційний технікум за спеціальністю «Туризм і готельний бізнес» 

Проходив військову службу в м.Миколаєві. Повернувшись з служби в армії вступив на навчання в Тернопільську національну академію. 

Працював у різних сферах: у закладах громадського харчування та підприємствах міста, а саме у фірмі «Електролюкс», муніципальній варті та в управлінні Національного банку в Івано-Франківській області. 

У березні 2013 року одружився з Оксаною Грималюк.

В лютому 2015 року був мобілізований, приймав участь в бойових діях в м. Попасее Луганської області та Зайцеве Донецької області.

В квітні 2016 року був демобілізований. З 2017 року працював в фірмі «Еліт».

У 2023 році був мобілізований у складі 95 ГШБ. Приймав участь у боях на Купʼянсько-Лиманському напрямку. 

21 листопада 2023 року загинув у селі Синьківка Купʼянського району Харківської області у нерівному бою від артелерійського вибуху.

В Андрія залишилися двоє дітей , дружина, батьки. Похований в с. Вовчинець Івано-Франківської міської ради.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0