Івано-Франківськ - місто героїв

Ігор Гойванюк

Ігор Гойванюк
Народився 1 серпня 1987 року в місті Івано-Франківську в сім’ї Олександри Іванівни та Ярослава Степановича
Гойванюків.

Навчався в Івано-Франківській ЗОШ N 21. Закінчив музичну школу по класу акордеону.

У Фізико-технічний ліцей вступив у 2001 році. Навчався в групі Л-2001-31. Ліцеїст року-2004.

Загинув в обороні Української держави 7 грудня 2022 року.

Запам’ятався як дуже здібний і наполегливий юнак. За час навчання Ігор чотири рази ставав переможцем обласних олімпіад з математики та географії, тричі брав участь у Всеукраїнських олімпіадах з цих предметів.

За особливі успіхи у навчанні Ігор Гойванюк був нагороджений срібною медаллю та удостоєний найвищої учнівської відзнаки Фізико-технічного ліцею – звання “ЛІЦЕЇСТ РОКУ-2004”. Звання було присвоєно йому одному зі 120 ліцеїстів курсу.

Ігор не лише блискуче навчався, але й був активним у громадській та поза аудиторній роботі. Призер першості ліцею з шахів /2003 р./, учасник кількаденних краєзначих практик, мандрівок та сходжень “Буківець-2002”, “Київ-Канів-2002”, “Маківка-2003”, “Говерла-2003”.

Ігор дуже любив свій Фізико-технічний ліцей. У 25-ому випуску науково-методичного збірника “Записки ФТЛ” за 2004 рік, опублікований його виступ на урочистостях з нагоди присвоєння йому почесного звання “Ліцеїст року”.

Зокрема він говорив “Ліцей закарбується в моїй пам’яті світлим, затишним, дивовижним, незабутнім. Мабуть тому, що саме таким його намагалися його зробити його творці та скульптори, вдосконалюючи свій храм, наче витвір мистецтва. Ще не один рік я буду линути думками назад у ліцей, згадуючи своїх одногрупників, вірних друзів, майже рідних учителів”.

Після закінчення ліцею Ігор вступив у Київський національний університет імені Т.Шевченка, закінчив факультеті кібернетики. Працював у галузі ІТ-технологій, де був визнаним спеціалістом своєї справи.

З перших днів широкомасштабного вторгнення російської армії – Ігор Гойванюк – на захисті Свободи і Незалежності України. Воював у складі Івано-Франківської бригади територіальної на посаді рядового солдата – стрілець 3 стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти.

Загинув 7 грудня 2022 року внаслідок ворожого мінометного обстрілу поблизу села Дорожнянка Пологівського району Запорізької області.

Честь і шана від усіх поколінь ліцеїстів, від усього українського народу.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0