Івано-Франківськ - місто героїв

Тарас Трелевський

Тарас Трелевський
13 лютого 2024 року під час артилерійського обстрілу неподалік міста Часів Яр у віці 50 років загинув командир 1 штурмового взводу, штурмової роти 711 полку ДССТ, Трелевський Тарас Тарасович.

Тарас, народився 03.12.1973 року в м. Івано-Франківськ де і провів свої дитячі та юнацькі роки. Військовий навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 м. Івано-Франківська з 1983р.-1991р. Свої шкільні роки він проводив дуже активно, любив плавання та різні види спорту.

Після закінчення школи Тарас вступив у Дрогобицький нафтовий технікум, де провчився тільки 2 роки. На останньому курсі проходив дострокову службу Національної гвардії України. Закінчивши службу, з батьком поїхав працювати на нафтові і газові рудовища на Заході Сибіру. Та паралельно здобував вищу освіту в Івано-Франківському технічному університеті нафти і газу на заочній формі навчання.

У Сибірі працював до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24.02.2022р. Тарас не задумуючись, одразу прийняв рішення повертатися додому і йти захищати свою Батьківщину. Як тільки він приїхав в Україну одразу вступив до лав ЗСУ добровольцем, де проходив службу в 1 штурмовому взводі штурмової роти 711 полку ДССТ. Під час служби отримав підвищення у званні офіцера старшого лейтенанта та займав посаду командира взводу.

У Тараса залишилася дружина Катерина, донька Ясміна, син Максим, а також батьки та троє братів, які не можуть з цим змиритися, але приймають цю гірку реальність нашого сьогодення. 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0