Івано-Франківськ - місто героїв

Остап Бринський

Остап Бринський
Бринський Остап Богданович, народився 30 липня 1987 року в родині прикарпатського художника Богдана Бринського та галеристки Оксани Бринської. У 2004 році закінчив Українську гімназію #1 м.Івано-Франківська (нині - ліцей ім.Ребета). Випускник Національного університету "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю "філософія". З 2010 року працював у складі місій із громадського спостереження на виборах різного рівня в Громадянській мережі "ОПОРА".

Зусилля Остапа Бринського впродовж 2010-2018 років сприяли утвердженню демократичних процесів на Прикарпатті, Київщині та в інших регіонах України. 

З 2017 по 2022 роки Остап працював аналітиком у сфері публічних закупівель у складі громадських організацій на регіональному та національному рівнях. Був керівником Громадської організації "Агенство ефективних рішень", яка співпрацювала з органами місцевого самоврядування та органами місцевої державної влади щодо підвищення рівня прозорості, законності при проведенні публічних закупівель. У 2020 року брав участь у у спільноті Dozorro у співпраці з Transparency International Ukraine. Завдяки роботі очолюваної ним команди вдалося підвищити професійний рівень фахівців-закупівельників та уникнути чи попередити порушення законодавства та неефективні витрати публічних коштів. 

З 2019 року працював аналітиком у БФ "Пацієнти України", де також займався моніторингом публічних закупівель у сфері охорони здоров'я. У 2021 році став одним з найкращих випускників Міждисциплінарної освітньої програми "Антикорупційні студії" ACREC, НаУКМА. 

Виховував одинадцятирічну доньку Соломію.

17 червня 2022 року став на захист України в складі Чопського прикордонного загону ДПСУ. Виконував бойові завдання на північному та східному напрямках в зоні веддення бойових дій. Загинув 19 серпня 2023 року при виконанні обов'язку з відсічі збройної агресії російської федерації проти України, внаслідок мінометного обстрілу неподалік н.п. Курдюмівка Бахмутського району Донецької області. Посмертно нагороджений орденом " За мужність ||| ступеня".

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0