Івано-Франківськ - місто героїв

Дмитро Луців

Дмитро Луців
Народився 06.11.1994р. в м.Івано-Франківську.

У 2001 розпочав навчання  Івано-Франківській загальноосвітній  школі    І-ІІІ ступенів №16, де провчився  до 9 класу. Був активним футболістом : у 5 класі у складі шкільної команди виграли 3 місце з футболу в Кубку міста. Після закінчення 9 класу Дмитро  поступив в Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту і будівництва, де відзначався успішністю у навчанні та здобувши професію слюсара з ремонту автомобілів. Після завершення навчання в ліцеї працював у сервісі технічного обслуговування автомобілів, де також мав неймовірні успіхи у роботі. 

У 2015 році був призваний  на строкову військову службу у лави Збройних сил України, де проходив службу за  професією  водія-механіка МТЛБ. За зразкову службу отримав військове звання «молодший сержант.

У перший день війни, 24.02.2022р., був мобілізований на боротьбу проти російського загарбника. 

Під час захисту України отримав два поранення.

Нагороджений орденом «За мужність (3 ступеня)»  (посмертно).
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0