Івано-Франківськ - місто героїв

Олександр Талімонов

Олександр Талімонов
24 жовтня 1981 року на Житомирщині на світ народився Олександр . У ранньому віці  він переїхав з мамою до її батьківщини - в село Угорники Івано-Франківської області, де і залишився. Закінчив Івано-Франківську школу Nº15 та Івано-Франківський коледж фізичного виховання. Олександр мав багато  друзів, яким завжди був радий допомогти. Любив спорт, слухати музику, писав вірші та віршовані привітання.
Коли почалася російсько-українська війна у 2014 році, Олександр без вагань став на захист рідної країни. Приєднався до лав ЗСУ та вирушив воювати в АТО
З початком повномасштабної війни Олександр знову добровільно один з перших пішов боронити нашу Україну, казав, що мусить йти вже, адже треба людей на фронті негайно.
«Чекайте нас з перемогою! Перемога буде за нами» - з цими словами Олександр пішов на фронт.
Служив старшим розвідником у 7 Окремому Стрілецькому Батальйоні ,Взвод Розвідники Збройних сил України в селі Ізюм Харківської області, після звільнення Ізюму, група переїхала в с.Пристін Харківської області, де і загинув.
Олександр був справжнім патріотом України, любив та цінував нашу державу і ніколи не мав думки кудись виїхати з України, адже Україна завжди йому подобалась та була у нього в серці

«Саша був справжнім патріотом України. Це справжній друг, надійний побратим. Людина, з якою не страшно було виконувати будь-які завдання. Веселий, позитивний, доброзичливий, водночас прямий, запальний і справедливий. Любив життя», - сказав побратим Андрій, який приїхав провести Олександра в останню путь.

40-річний розвідник Олександр Талімонов, позивний Лімон, загинув 15 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі села Пристін Харківської області. Група потрапила під мінометний обстріл,Олександр  отримав уламкове поранення в серце та легені. Загинув на місці.

Старшого солдата Талімонова поховали в селі Угорники на Івано-Франківщині.
У Олександра залишилися дружина, мама і дві доньки.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0