Івано-Франківськ - місто героїв

Віталій Кушнір - кулеметник у 10 окремої гірсько-штурмової бригади

П’ятниця, 8 березня 2024
Віталій Кушнір - кулеметник у 10 окремої гірсько-штурмової бригади
Наш обовʼязок - ніколи не забувати тих, хто віддав найцінніше, що у них було - життя, за нашу свободу та безпеку!

Відкрили та освятили анотаційну дошку на фасаді Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму, вшановуючи пам'ять ще одного Героя України - Віталія Кушніра, який віддав своє життя за нашу свободу.

Він віддав своє життя, борючись за незалежність та безпеку нашої країни на фронті. 

В перший день повномасштабної війни 24 лютого 2022 року Віталій добровольцем пішов в військомат.

Служив кулеметником роти вогневої підтримки 8-го батальйону 10 окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» . Разом з побратимати пройшов нелегкий шлях від Києва та Київської області, через Харківську та Луганську області, до Бахмутського напрямку Донецької області.

В Харкові склав присягу і став членом УНСО. 12.08.2022 року отримав поранення обидвох рук під Соледаром. Був прооперований, залишився на реабілітації.

Відсвяткувавши день народження донечки, не дочекавшись до повного одужання - повернувся знову до побратимів, в зону найгарячіших бойових дій на Бахмутському напрямку.

Загинув Герой з побратимами, під час виконання бойового  завдання.

Посмертно нагороджений орденом за мужність ІІІ ступеня.

Вічна памʼять та слава полеглим Героям!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0