Політв'язню, члену ОУН, Володимиру Манюху відкрили анотаційну дошку
30 грудня 2014 року в Івано-Франківську відкрили та освятили анотаційну дошку відомому в місті науковцю, громадському діячу та політв’язню Володимиру Манюху.
Встановлення та відкриття анотаційної дошки відбувається в рамках реалізації міської програми «Івано-Франківськ – місто героїв». На відкритті дошки непересічному іванофранківську були присутні рідні та близькі Володимира Манюха, друзі та просто ті хто його знали.
Володимир Манюх Закінчив Станіславівську гімназію та природничий ліцей. У 1940 році вступив до Львівського медінституту. В 1944 році перервав навчання і перейшов у ряди Українського Червоного Хреста Української Повстанської Армії. За дорученням УЧХ організував польовий шпиталь УПА в селі Стрілиська Старі. Потім перебрався до Станіславова, де влаштувався на роботу в обласну лікарню. В 1945 році вступив до Станіславівського медінституту і одночасно працював на кафедрі порівняльної анатомії. Закінчивши інститут з відзнакою (1947 рік), залишився для наукової роботи при кафедрі хірургії.
Виходець із простої галицької родини, надзвичайно інтелігентний та ерудований Володимир Манюх, працюючи в Івано–Франківській обласній клінічній лікарні, тривалий час залишався поза підозрою радянських спецслужб. Часто вночі в супроводі партизанських провідників він вирушав у небезпечну дорогу, аби в лісовій криївці чи селянській оселі надати невідкладну допомогу тяжкопораненому воякові УПА чи українському підпільнику. У самому приміщенні обласної лікарні також було обладнано таємну кімнату, де Володимир Манюх із колегами провели понад 150 складних хірургічних операцій.
Колишній секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків, який і був ініціатором запровадження програми "Івано-Франківськ - місто героїв", при виступі зазначив, що особистість Володимира Манюха для Івано-Франківська є гордістю, а його жертовне життя є прикладо для сьогоднішнього покоління.