Івано-Франківськ - місто героїв

Ще три анотаційні дошки з'явились в Івано-Франківську, їх відкрили на фасаді Ліцею ім.Івана Пулюя

П’ятниця, 8 березня 2024
Ще три анотаційні дошки з'явились в Івано-Франківську, їх відкрили на фасаді Ліцею ім.Івана Пулюя
Присвячені вони нашим Захисникам - Гнату Тарасюку, Павлу Панфілову та Володимиру Третяку, яких ми ніколи не забудемо.

Третяк Володимир ще у лютому 2022 року отримав повістку і, не зволікаючи, з'явився до Івано-Франківського ТЦК та СП. Звідти направлений на навчання до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де 13 березня 2022 року отримав поранення, несумісні з життям, внаслідок ворожого ракетного обстрілу.

Тарасюк Гнат з перших днів повномасштабного вторгення став добровольцем. Брав участь в обороні Миколаївщини та Херсонщини. Служив в 126 окремій бригаді ТРО у складі штурмової групи. Брав участь в операції зі звільнення Херсона.
13 серпня 2023 р. при виконанні бойового завдання - штурмі лівого берега Дніпра в Херсоні отримав смертельне поранення.

Панфілов Павло у 2022 році, під час повномасштабного вторгнення, доброволець ТРО м. Київ, він організував групу своїх друзів-побратимів, прибувши до Києва, вони взяли участь у військових операціях, а пізніше Павло вступив до ЗСУ, де служив у ССО. Під час боїв у Харкові, особливо на Ізюмському напрямку, він проявив велику мужність і лідерські якості. На жаль, він загинув від ворожого обстрілу 23.02.2023 року.

Вічна та світла память ГЕРОЯМ!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0