Івано-Франківськ - місто героїв

Петро Грицюшко

Петро Грицюшко

Грицюшко Петро Романович народився 11 липня 1996 року у місті івано-франківську. У 2003 році пішов у перший клас до загальноосвітньої школи номер 21. У школі добре навчався та грав у баскетбол. Після закінчення дев'ятого класу школи вступив на навчання у Івано-Франківський професійний ліцей автомобільного транспорту та будівництва, де здобув професію "штукатур, лицювальник-плиточник".


Після закінчення ліцею по професії так і не працював. Влаштувався на роботу у фірму "Єврокомфорт ІФ" монтажником системи вентиляції.


У вільний від роботи час любив їздити на рибалку або малювати, хоча художником він не був, для нього це було як хобі.


У 2021 році одружився з Мар'яною, разом прожили сім місяців.


Коли розпочалось повномасштабне вторгнення росії він одним із перших пішов захищати Батьківщину. До цього Петро не служив у лавах Збройних сил України. Проходив навчання у 356 навчальному артилерійському полку артилерійської частини 184 навчального центру сухопутних військ Збройних сил України.


13 березня 2022 року отримав звання старший солдат. З травня 2022 року продовжив службу у 65 окремій механізованій бригаді солдатом обслуги другого самохідного артилерійського відділення першого самохідного артилерійського взводу третьої самохідної артилерійської батареї другого самохідного артилерійського дивізіону.


3 серпня 2022 року брав участь у бойових діях на Запорізькому напрямі.


Загинув захисник 19 вересня 2023 року виконуючи бойове завдання у місті Оріхів Запорізької області.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0