Івано-Франківськ - місто героїв

Євген Хоміцький

Євген Хоміцький
Євген Хоміцький - сержант, командир розрахунку гармати 2 артиле-рійського взводу  3 артилерійської батареї 128 окремої гірсько – штурмо-вої Закарпатської бригади.

Народився в м. Івано-Франківську. З 1 по 9 клас навчався в 28 загально-освітній школі, теперішньому ліцеї ім. В.Чорновола.  

В 2008 році поступив в училище для здобуття знань за професією «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин», де навчався до 2011року.

В період з 2014 року по 2017 рік проходив службу за контрактом на різних посадах в Збройних Силах України, брав участь в АТО.

З 2017 року по 2020 рік проходив службу в Аварійно – рятувальному загоні спеціального призначення Управління державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

26 листопада 2020 року  призваний на військову службу за контрактом в 128 окрему гірсько - штурмову Закарпатську  бригаду, де  його і застала війна. Загину поблизу с. Кам’янське Василівського району Запорізської області. Залишилась мама, дружина, сини Артем та Максим, рідні.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0