Івано-Франківськ - місто героїв

Гнат Тарасюк

Гнат Тарасюк
Тарасюк Гнат Ігорович народився 16 серпня 1995 року у Львові. 

Дитинство провів у місті Івано-Франківську та у місті Надвірна Івано-Франківської області. З юних років у Гнатові проявилися любов до природи і талант до малювання, що в подальшому стане його улюбленим заняттям. 

Серед наук любив біологію, тому згодом вступає до Івано-Франківського природничо-математичного ліцею.

Продовжує займатися музикою, відвідує духовий оркестр, ще більше малює - серйозно захоплюється графікою. 

У 2012 році вступає до Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького, аби стати ветеринаром. 

Буремні роки революції гідності застають Гната у Львові, де він бере активну участь у протестах на підтримку євроінтеграції та опиняється із друзями в Одесі. З початком російського вторгнення Гнат тут же перериває своє студентське життя і стає на шлях воїна, яким гордо крокуватиме до кінця.

Стає учасником добровольчого батальйону «Шторм» в Одесі і відправляється в зону проведення АТО. Брав участь у боях неподалік Георгіївки Луганської області, де він і побратими вступили в бойове зіткнення із російськими підрозділами Псковської десантної дивізії. В результаті бою були захоплені дві російські БМД і підбитий один танк. Нагороджений відзнакою Президента України за участь в АТО та стає ветераном війни - учасником бойових дій.

Після перших бурхливих років війни повертається до цивільного життя, започатковує нову справу - стає тату-майстром. Виробив характерний стиль графіки - його роботи не переплутаєш ні з чим. Був, як справжній митець - принципово не бив комерційні та популярні ескізи, лише те - що сам створив і хотів. Вважав свою роботу мистецтвом, тому кожна його робота є унікальна та довершена.

Повномасштабне вторгнення російських військ багатьох застало зненацька та неготовими. Проте не Гната. З перших днів знову стає добровольцем.  Бере участь в обороні Миколаївщини та Херсонщини. Служить в 126 окремій бригаді ТРО у складі штурмової групи. Бере участь в операції зі звільнення Херсона.

13 серпня 2023 р. при виконанні бойового завдання - штурмі лівого берега Дніпра в Херсоні отримав смертельне поранення.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0