Івано-Франківськ - місто героїв

Олег Дзюбка

Олег Дзюбка
Олег Дзюбка народився 20.06.1994 року жив у місті Івано-Франківськ. Закінчив ліцей №15. Працював водієм. Захоплювався музикою, любив її не лише слухати, а ще й створювати. Був активним у соцмережах і різних додатках для спілкування, через це в армії отримав відповідний позивний.

З часом прийняв рішення захищати свою країну 29.07.2021 року Олег став воїном Збройних Сил України. Служив у 109-му батальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Обіймав посаду старшого стрільця.

Солдат Олег Дзюбка, позивний Тіктокер, загинув 17 лютого 2023 року в бою з окупантами біля села Роздолівка на Донеччині. Воїну назавжди 28 років.

«Він був дуже позитивною людиною, завжди була посмішка на обличчі. Дуже любив життя, постійно пробував щось нове і не сидів на місці. Він був дуже сміливим, його не зламало жодне поранення, він щоразу знову йшов у бій», – розповіла рідна сестра загиблого Марія.

«Олежику, ти був світлою людиною. Нехай те світло ніколи не згасає, а освічує тобі дорогу в Царство небесне! Спочивай з Богом. Сумуємо за тобою! Але герої не вмирають!» – написала землячка Ольга Когут-Березовська.

Поховали захисника на Алеї Слави в селі Чукалівка на Івано-Франківщині.

Вдома на Олега чекали мама і сестра.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0