Івано-Франківськ - місто героїв

Богдан Долішній

Богдан Долішній
Долішній Богдан Ігорович - народився 28 лютого 1987р. у місті Івано-Франківську. Був старшим сином у багатодітній сім’ї. 1994р. у віці семи років пішов до місцевої школи № 15.

Ще змалку мав великі здібності та інтереси до дерева. Полюбляв виробляти з нього різні фігурки та мав до цього великий дар. Також, Богдан любив малювати.

Закінчивши школу(9 клас) у 2003р. вступив до вищого художнього професійного училища № 3 за професією столяр верстатник художніх меблів. Закінчивши училище, Богдан пішов працювати за професією. 

А вже у 2005р. пішов служити до військової частини А4302 «Десна». Прослуживши там 6-7 місяців перевівся до Львівської військової частини, у котрій закінчив свою службу. Повернувшись додому, пішов працювати по спеціальності. Згодом, одружився та в щасливому шлюбі народилась донька, а  через 6 років син.

Коли сину виповнився 1 1рік Богдан приймає рішення їхати закордон, щоб дати дітям краще майбутнє. Через 3 роки Богдан повернувся на Батьківщину і здійснив свою мрію - відкрив власне виробництво меблів, яке було досить успішним, бо він вкладав туди не тільки свою працю, а й душу. 

Згодом, 24 лютого 2024 року в Україні розпочалась повномасштабна війна. Богдан, не вагаючись, пішов добровольцем захищати свою неньку. 03 квітня 2022 розпочав навчання в рідному місті у складі військової частини А7091 та став головним сержантом-командиром 1 кулеметного відділення кулеметного взводу 2 стрілецької роти військової частини А7091. Через деякий час, поїхав на навчання у місто Львів, після чого,  розпочалась серйозна служба в місті Харків, точніше в області. Перебував він там половину служби також там получив нагороду «за особливу службу 3 ступеня», а згодом поміняли локацію на Донецьку область с.Колодязь. 03 березня 2023 неподалік  села Невське Луганської області під час виконання військових обов’язків Богдан трагічно та героїчно загинув.

Після смерті сім’ю нагородили нагородою Богдана відзнакою посмертно за честь і звитягу
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0