Івано-Франківськ - місто героїв

Віталій Дутчак

Віталій Дутчак
Дутчак Віталій Ярославович народився 10 листопада 1972 року в селі Цуцилів Івано-Франківської області. Згодом сімʼя переїхала до Івано-Франківська, де він навчався в загальноосвітній школі номер 15. Після школи в 1990 році вступив в Національний технічний університет нафти і газу, де здобув вищу освіту за спеціальністю інженер-геофізик і закінчив кафедру військової підготовки. Працював на різних підприємствах, де зарекомендував себе як порядний і старанний працівник. 

В 1997 році одружився. З дружиною Тетяною народили і виховали доньку Анну і сина Владислава, для яких був турботливим батьком і чудовим прикладом для наслідування. Також Віталій був прекрасним дідусем для своєї внучки Емілії. Через декілька років після розлучення знайшов щастя з Любовʼю, з якою провів останні роки свого життя. 

З початку повномасштабного вторгнення мав намір встати на захист своєї сімʼї і Батьківщини. І в серпні 2022 року вступив добровольцем до складу 102 окремої бригади територіальної оборони. Захищав Батьківщину на Запорізькому напрямку в районі населеного пункту Гуляйполе. Віталій проявив себе справжнім воїном, людиною слова, людиною мужності, зразком незламності та міцності духу. Вже через декілька місяців служби став на посаду командир роти та звання Капітана. За час служби був нагороджений відзнаками: «За бойову звитягу», «За честь і звитягу» та почесним нагрудним знаком Головокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».  

Все своє життя Віталій був гідним прикладом для оточуючих. Загинув 6 квітня 2023 року внаслідок ворожого авіаудару в районі населеного пункту Гуляйполе, Пологівського району, Запорізької області.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0