Івано-Франківськ - місто героїв

ГЕРОЇ НАЗАВЖДИ У НАШІЙ ПАМʼЯТІ…

П’ятниця, 26 січня 2024
ГЕРОЇ НАЗАВЖДИ У НАШІЙ ПАМʼЯТІ…
Сьогодні у Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери відкрили та освятили пам'ятні дошки Захисникам - Олександру Кузьменку та Ігорю Пилипку , які знову і знову будуть нагадувати нам про війну, про людське горе.

Олександр Кузьменко був світлою та чесною людиною, тим, хто завжди прийде на допомогу, люблячим батьком та чоловіком. Його побратими пишаються своїм командиром та говорили: «Як би не Ком – це позивний Олександра, нас не було б,  він тримав нас усіх, ми вдячні йому за вірність і честь, таких людей дуже мало...
3 03.04.2022 року Старший лейтенант Командир розвідувальної роти ім. О. Кузьменка воєнна розвідка України військова частина А7039.
Загинув 15.04.2022 року на території Донецької області при виконанні бойового завдання на полі бою.

Ігор Пилипко, добровільно вступивши до військової частини А7135 м. Надвірна, почав свій шлях як кулеметник. В липні Захисника було переведено до саперного відділення інженерно – саперного взводу на посаду сапера зі званням старший сержант.
22 липня 2022р, о 5 год ранку, ворожа ракета обірвала життя Ігоря та його побратимів у с. Успенівка.
Посмертно нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», відзнакою міського голови «За честь і звитягу», почесною відзнакою Командира 76-го батальйону.
Ніколи не повинні ми втрачати з пам'яті тих, хто віддав найцінніше - своє життя. Пилипко Ігор, Кузьменко Олександр, Олег Куцин, Олег Вязовченко, Павло Підлужний. Для кожного з нас вони – ГЕРОЇ!

Вічна пам'ять тим, чиє життя припинилося, але живе в наших серцях та спогадах. 
Слава і вічна пам’ять Героям!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0