Івано-Франківськ - місто героїв

Олександр Кузьменко

Олександр Кузьменко
Кузьменко Олександр Сергійович, народився 23.11 1979 року в м. Красний Лиман Донецької області.

В 1987 році  пішов  у средню школу №5  м. Красний Лиман, яку закінчив 1997 році.

В 1997 році  поступив до Національного технічного університету «Харківський Політехнічний Інститут», якій скінчив у 2003 році за спеціальності «Транспортні засоби високої прохідності».

В 2001 році Курс військової підготовки при Харківському державному політехнічному університеті за ВОС – 021104.

В 2004 році почалась  трудова діяльність.

В 2008 році  поступив в Міжгалузевий інститут післядипломної освіти при національному технічному університеті «Харківський Політехнічний Інститут», який скінчив у 2009 році за спеціальності «Менеджмент організацій».

З 2009 року  підприємець.

З 14.04.2015 по 13.03.2018 р  проходив Службу в Зброєних  Силах України, Старший лейтенант  Командир взводу охорони роти охорони Слов’янського ОМВК, ВОС-0210003 .

З 2018 р. підприємець,  власна справа: цех з виробництва металевих виробів, та магазин «Ковальський Двір».

3 03.04.2022 року Старший лейтенант Командир розвідувальної роти ім. О. Кузьменка воєнна розвідка України військова частина А7039.

Загинув 15.04.2022 року на території Донецької області при виконанні бойового завдання на полі бою біля с. Зелена Долина.

Мешкав в м. Лиман.

Олександр був дуже світлою, чесною, сміливою, відповідальною, розумною, щирою, доброю, справедливою людиною, патріот своєї країни, завжди прийде на допомогу, люблячий батько та чоловік, вірним товаришем, працьовитим підприємцем, який створив свій бізнес з нуля. Він завжди йшов до своєї мети був організований, цілеспрямований, точний у своїх діях. Його побратими пишаються своїм командиром спогади про Олександра «Як би не Ком – це позивний Олександра, нас не було б, він тримав нас усіх, ми вдячні йому за вірність і честь таких людей дуже мало.»

Олександр у вільний час дуже полюбляв рибалити це було його хобі і в літку і взимку. Дуже полюбляв подорожувати як по Україні так і за кордоном. Дуже сильно любив свою справу це виготовлення кованих виробів усі знали що він майстер свого діла і дуже багато клієнтів не один раз зверталися до Олександра за порадою та за виробами які він створював. Останнім часом дуже полюбляв готувати дивився відео рецептів і кожного разу готував щось новеньке най улюбленіше це був Лагман, Богрич. Ніколи не сидів на місці завжди йшов тільки в перед, розвивав свій бізнес і розвивався сам.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0