Ivano-Frankivsk - city of heroes

03 січня, відбулося відкриття анотаційної дошки Віталію Дзібію.

Wednesday, 3 January 2024
03 січня, відбулося відкриття анотаційної дошки Віталію Дзібію.
Віталій Дзібій — у нього за плечима своя життєва історія. Із 2014-го активний член «Спілки волонтерів Прикарпаття». Із початку повномасштабного вторгнення рф днював і ночував в обласному волонтерському штабі, сортуючи, складаючи гуманітарні вантажі. У грудні 2022 р. добровільно пішов на фронт захищати Україну. Спочатку воював у складі 1-го полку спецпризначення Штурмовий полк НПУ «Сафарі». Згодом перейшов у 78 окремий десантно-штурмовий полк ЗСУ. Солдат-гранатометник. Виконував дуже складні бойові завдання у найгарячішому напрямку на Запоріжжі – поблизу м. Оріхів та с. Роботине.

Помер 06.08.2023 унаслідок поранення, отриманого в бою біля міста Оріхів Запорізької області. Нагороджений відзнакою міського голови Івано-Франківська – «За  честь і звитягу» (посмертно). 

Привітним, веселим, життєрадісним, безвідмовним, завжди готовим прийти на допомогу  – саме таким його  запам’ятають у громаді.

Спільно давайте пам'ятати, вшановувати і продовжувати віддавати належне тим, хто пішов від нас. Нехай кожна наша дія додасть важливості та насиченості нашому життю.

Вічна пам'ять тим, чиє життя припинилося, але живе в наших серцях та спогадах. 
Слава і вічна пам’ять Герою!