Івано-Франківськ - місто героїв

Роман Мельникович

Роман Мельникович
Мельникович Роман Богданович народився 27 серпня 1986 р. в Івано-Франківську. Навчався тут, в школі № 6 імені Івана Ревчука. Закінчивши школу поступив вчитись на столяра у ВПУ №3.

Військову службу проходив у Хмельницькій області.

Після військової служби пішов працювати, щоправда не за спеціальністю. Він завжди любив рух, кермо, дорогу. Тому переважно працював водієм. 

Одна з таких робіт була на Івано-Франківському хлібокомбінаті, де і познайомився з майбутньою дружиною.

В 2013 році одружився. Став важливою підтримкою для дружини Тетяни. В 2015 році у сім`ї народилась донечка Вікторія. Жили добре  спокійно, весело, допоки не почалось повномасштабне вторгнення.

Роман сказав, що ховатись від армії не збирається, і якщо призвуть, то піде обов'язково. Повістку йому дали в липні 2022 р.

28 серпня 2022 року він став на захист України.

Загинув Роман через 2,5 місяці служби, 12 листопада 2022р. біля населеного пункту Новомихайлівка на Донеччині. На жаль вже ніколи не повернеться додому,  не обніме маму, дружину, не побачить, як росте його донечка. Але він герой, якого ми будем завжди пам`ятати і любити.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0