Івано-Франківськ - місто героїв

На фасаді ліцею ім. Миколи Сабата відкрили пам‘ятну дошку лейтенанту Василю Стефанишину

Четвер, 2 листопада 2023
На фасаді ліцею ім. Миколи Сабата відкрили пам‘ятну дошку лейтенанту Василю Стефанишину
На фасаді ліцею ім. Миколи Сабата відкрили пам‘ятну дошку лейтенанту Василю Стефанишину - захиснику України, командиру мінометного взводу 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ ім. полковника Дмитра Вітовського.

«Він жив чесно, був доброю дитиною. Цей день пам‘ятний для мене, як для мами. Та й для нас всіх, дякую всім, хто сьогодні прийшов вшанувати Василя. Хочу, щоб ця пам‘ять залишилась», - каже мама полеглого воїна Лариса Стефанишин.

Докладемо максимум зусиль, щоб вшанувати Героїв нашої громади усіма можливими способами. Бо це не статистика війни, це відважні воїни, сильні особистості, які ціною власного життя боронили рідну землю та наше майбутнє.

Дякую побратимам Василя за захист, низько вклоняюсь. Прошу про молитву за всіх полеглих та за здоров’я наших оборонців. Також закликаю не зменшувати допомогу війську, бо перемога ще не настала.

Вічна пам‘ять та шана нашим Героям!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0