Івано-Франківськ - місто героїв

Руслан Бережний

Руслан Бережний
Руслан Бережний народився в Івано-Франківську в 1976 році. Згодом проживав у Туркменістані, де батькові запропонували роботу на буровій, потім переїхав у с. Хутір-Будилів, і знову в Івано-Франківськ. Навчався в Івано-Франківській загальноосвітній школі №13. Через декілька років переїхав до бабусі в Хутір-Будилів і жив там до 12 років. Повернувшись до Франківська закінчив школу №20, а згодом вступив до одного з франківських профтехучилищ, отримавши фах слюсаря КВПіА.

Будучи підлітком, самотужки, за прикладом батька, опанував гру на гітарі, з якою не розлучався ціле своє життя, взяв її з собою і до армії на строкову службу. У 1998 році переїхав до Кривого Рогу, де працював певний час ізолювальником на «Криворіжсталі». У 2001 році Руслан знову повертається в Хутір-Будилів, де основним засобом для існування для нього стала музика.

Крім музичного обдарування, був наділений літературним талантом - писав вірші, хоча ставився до них дуже скептично, мав схильність до мов володів вродженою грамотністю. У 2005 році одружився з англійкою, а за рік переїхав до Англії. Оселився зі своєю дружиною у невеличкому містечку Лестер, Великобританія.

Через декілька років безтурботного закордонного життя Руслан Бережний повернувся додому, де продовжував вести життя мандрівного музиканта.

У 2014 році, записавшись до 5-го добровольчого батальйону «Прикарпаття», він вирушив боронити свою Батьківщину у зону АТО, а після розформування рідного батальйону продовжив службу у складі 15 батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади. На фронті був гранатометником, а у вільний від боїв час піднімав бойовий дух своїх побратимів грою на гітарі, за що отримав позивний «Маестро». У грудні 2014 року був поранений поблизу населеного пункту Нікішене. Після лікування та реабілітації знову повернувся в зону бойових дій. У травні 2015 року, повернувшись з АТО, оселився в рідному Хуторі-Будилові, періодично подорожував з гітарою по рідному краю. За свою службу Руслан був нагороджений медалями та відзначений численними подяками.

Рано-вранці 24-го лютого Руслан був у військкоматі, де його зарахували до 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону Коломийської 10-ї гірсько-штурмової бригади. Загинув Руслан Бережний 22 березня у Київський області поблизу с. Слобода Кухарська.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0