Івано-Франківськ - місто героїв

Молодший сержант Павло БРИКІН та стрілець Вячеслав ТУШНИЙ

Понеділок, 9 жовтня 2023
Молодший сержант Павло БРИКІН та стрілець Вячеслав ТУШНИЙ
Павло Брикін розпочав свою службу у 128 окремій гірсько-штурмовій бригаді 4 окремому мотопіхотному батальйоні «Закарпаття». Мав звання молодшого сержанта. Був навідником кулеметного відділення протитанково-кулеметного взводу мотопіхотної роти. 

Під час служби Павла було нагороджено медаллю «учасник АТО» та медаллю за участь в антитерористичній операції. Роки служби з 2015 до 2020.

28 лютого 2022 року Павла мобілізували на службу до військової частини А/0212 (63 ОМБР). Загинув 6 серпня 2022 року в Миколаївській області с. Благодатне.

Павло був дуже хорошим чоловіком для дружини та люблячим батьком дітей. Пішов на війну з переконанням: «Хто, як не я, захистить мою сім'ю!».

Вячеслав Тушний розпочав військову службу на посаді стрільця внутрішніх військ в Одеській області. Службу виконував чатовим у внутрішній варті. Був прикладом для службовців особового складу у виконанні військового обов'язку. 

Пізніше пішов служити в АТО з 2014 року. 

Вячеслав у перший день повномасштабного вторгнення зробив свідомий, добровільний вибір - стати на захист України у складі 102 06 ТРО імені полковника Дмитра Вітовського 78 батальону 3 роти 2 взводу.

6 липня 2022 під час виконання бойового завдання на околицях міста Гуляйполе Запорізької області отримав травми несумісні з життям.

18 липня 2022 року Вячеслав відійшов у засвіти. Стрілець Тушний Вячеслав Віталійович зробив для України все, що міг, віддав найцінніше - своє життя за рідну землю. 

Світла пам'ять залишиться назавжди про наших Героїв!
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0