Івано-Франківськ - місто героїв

Олександр Струтинський - командир гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки 78 батальйону

Середа, 13 вересня 2023
Олександр Струтинський - командир гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки 78 батальйону
В пам'ять про Захисника України Олександра Струтинського!

На фасаді КП "Івано-Франківськміськсвітло" відкрили анотаційну дошку працівнику, який добровольцем став на захист Вітчизни та загинув у боротьбі з окупантами Олександру Струтинському.

Олександр у 2014 році полишив свою домівку в окупованому росіянами Золотому Луганської області та переїхав з сім'єю до Івано-Франківська. Тут він, як висококваліфікований спеціаліст з електромереж, влаштувався на роботу в комунальне підпри'ємство "Івано-Франківськміськсвітло". Жив мирним та спокійним життям. З дружиною виховував двох синів.

У 2022 році  Олександр не вагаючись став на захист України. Він добровольцем вступив до лав 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина. Разом із побратимами у квітні 2022 року відбув до Запорізької області на захист рідної землі.

Олександр Струтинський, разом із побратимами Андрєм Клюбою та Романом Волковичем, загинув при виконанні бойового завдання біля населеного пункту Дорожнянка Запорізької області 17 квітня 2023 року.

Ця пам'ятна дошка на фасаді підприємства буде нагадуванням кожному про те, що справжні герої поруч нас, ще нещодавно вони були звичайними працівниками, а зараз їх імена вписані в сторінки української визвольної боротьби.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0