Ivano-Frankivsk - city of heroes

Володимир Кушнірчук

Володимир Кушнірчук
Володимир Кушнірчук народився і жив в селі Тисменичани. Навчався у місцевій  школі. Закінчив технічне училище. У 2017 році проходив строкову військову службу.

Був призваний до лав Збройних Сил України в перші дні повномасштабної війни 25 лютого 2022 року  до 8 –го  окремого гірсько- штурмового батальйону  10 окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України. 

Був гранатометником. У складі свого підрозділу брав участь у боях  у Київській, Сумській,Харківській , Луганській, Донецькій областях. За 11 місяців отримав три контузії, та щоразу повертався до побратимів,щоб продовжувати боротьбу. Він до останнього подиху зі зброєю в руках захищав незалежність і територіальну цілісність нашої країни, нашу свободу.

Серце Володимира перестало битися під час жорстокого мінометного обстрілу 25 січня біля населеного пункту Білогорівка  Бахмутського району.

Володимир поклав життя ,захищаючи рідну землю від російських окупаційних військ. 

«Порожнечу в серці – каже його сестричка, вже нічим не заповнити». Передчасно посивілі батьки , вся родина, друзі, однокласники завжди пам’ятатимуть хорошого, милого, доброго, водночас сміливого Володимира – нашого Героя.