Ivano-Frankivsk - city of heroes

Назарій Лугарєв — український громадський діяч, пластун, курінь «Лісові Чорти», військовослужбовець ЗСУ, захисник України

Wednesday, 12 April 2023
Назарій Лугарєв — український громадський діяч, пластун, курінь «Лісові Чорти», військовослужбовець ЗСУ, захисник України
На фасаді станиці Пласт Івано-Франківська відкрили та освятили анотаційну дошку захиснику України — Назарій Лугарєву.

Лугарєв Назарій Олексійович — український громадський діяч, пластун, курінь «Лісові Чорти», військовослужбовець, Головний сержант, учасник російсько-української війни. 

Організатор десятків пластових подій, таборів, вишколів. В 2019 комендант станичного табору «Мідгард». Голова Івано-Франківської станиці Пласту впродовж чотирьох каденцій, від 2018 і аж до загибелі. З 2021 член окружної пластової ради Івано-Франківської округи.

Активний в громадському житті міста.

Навчався у школі №16 у Івано-Франківську, після закінчення якої вступив до Івано-Франківського Вищого професійного училище № 21.

У 2013-2018 рр. - проходив службу за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, у складі якої брав участь в бойових діях на Сході України. Ветеран АТО.

Опісля проходив службу за контрактом у резерві у 78 батальйоні.

З початок російського вторгнення зголосився до оборони України.

Брав участь у боях в Запорізькій області як головний сержант 1-го стрілецького взводу 2-ої стрілецької роти 78-го окремого батальйону 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ Івано-Франківщина.

Загинув з двома побратимами зі своєї роти під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу поблизу м. Гуляйполе Запорізької області. Планувалося його призначення на офіцерську посаду з подальшим присвоєнням офіцерського звання.

На 35-й сесії Івано-Франківської міської ради, депутатський корпус звернувся з клопотанням присвоїти звання герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) Назарію Лугарєву — за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, виявлені героїзму і самопожертві в боротьбі за державний суверенітет та незалежність України.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0