Івано-Франківськ - місто героїв

Назарій Ділета

Назарій Ділета
Ділета Назарій Михайлович народився 13 лютого 1996-го року в м. Івано-Франківськ. Дитячі та юнацькі роки більшість часу проводив в селі Липівка.

Навчався в ліцеї №19 і одночасно навчався в дитячій художній школі, яку закінчив з відзнакою. Після закінчення 9-го класу поступив у вище професійне художнє училище №3 м. Івано-Франківська, де зарекомендував себе з кращої сторони та користувався повагою серед одногрупників і викладачів. Добре малював та був гордістю училища. Брав участь у художній діяльності училища, за що неодноразово був нагороджений похвальними грамотами.

Після закінчення навчання поступив у художній університет прикладного мистецтва м. Івано-Франківськ. 

Навчався на заочні формі, та був призваний на строкову службу в лави ЗСУ. Служив у м. Київ у Президентському полку в роті почесної варти. Зарекомендував себе з хорошої сторони та неодноразово був відзначений командуванням грамотами та похвальними листами, медаллю за відмінну службу. Були відзначені й батьки Назарія за зразкове виховання сина. 

Після демобілізації Назарій працював на приватному підприємстві з обробки штучного каменю. З першого дня війни, 24 лютого 2022 року, Назар був мобілізований до Збройних Сил України.

Службу проходив у бойовій зоні. Спочатку на Києво-Житомирському напрямку, потім Дружківка, Краматорськ, Білогорівка Бахмацького району Донецької області. 

Був на перших позиціях за 30-50 м. до окупантів. У Білогорівці дістав поранення в ногу, проходив лікування у Житомирській лікарні. Опісля відправився у батальйон м. Чернівці, де комісія ВЛК повернула Назарія на позицію на Донеччині, в село Білогорівка, там він отримав 2 контузії. Перебував в лікарні 5 днів і знову пішов на передову. Загинув 15 березня 2023 р. 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0