Ivano-Frankivsk - city of heroes

Іван Фіцалович

Іван Фіцалович

Іван Фіцалович народився 18 лютого 1924 року на Тернопільщині. Навчався в Станіславському (тепер Івано-Франківському) музичному училищі на віолончеліста.


Після навчання почав працювати викладачем в міській ДМШ №1. Також працював керівником струнного квартету в Івано-Франківській філармонії і завідував музичною частиною обласного музично-драматичного театру. За десятки років своєї активної педагогічної діяльності він організував і створив чимало музичних і хорових колективів, серед яких – камерний оркестр ДМШ і хор «Лебедина вірність». Іван Фіцалович більш відомий як композитор. Він написав 4-частинний твір для струнного квартету, створив музичне оформлення до українських вистав, 2 сюїти, концерти для різних музичних інструментів, духовні твори і приблизно 100 обробок народних пісень.


Композитор помер 2 квітня 2018 року.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0