Ivano-Frankivsk - city of heroes

Пам`яті захисника Романа Душенка

Friday, 11 November 2022
Пам`яті захисника Романа Душенка
На фасаді Ліцей 6 імені Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради відкрили та освятили анотаційну дошку загиблому на війні захиснику України—Роману Душенку!

Роман Душенко народився в Опришівцях 3 травня 1982 року. Навчався у цій школі 9 класів, після чого поступив в училище № 3, а згодом у коледж. Служив в армії. Працював за професією столяра, а пізніше на «Першому віконному заводі» майстром дерев’яного цеху та на приватному підприємтстві.

З травня 2015 року Роман був призваний на службу в АТО, де брав участь в антитерористичних операціях в Донецькій області, де прослужив 1 рік та два місяці. 

Після повернення з АТО продовжував працювати на роботі та поступив на навчання в Івано-Франківський навчально-науковий інститут менеджменту ЗУНУ.

24 лютого 2022 року, коли війна увірвалася на українську землю, Роман на другий же день пішов виконувати свій громадянський обов’язок. Два місяці служив в роті охорони нашого міста. Пізніше в частині 10 Гірсько- Штурмова Бригада, а потім був переведений у Донецьку та Луганську область у бригаду 109 батальйону.

28 червня трагічно загинув у бою за Україну від вибухової травми, поранення від осколків не сумісні з життям, біля села Миколаївка Луганської області.

Роман був справжнім патріотом, який любив Україну і захищав її до останнього подиху та щиро вірив в перемогу. Його життя обірвалося, але пам'ять про нього завжди житиме у наших серцях. Хай щасливою буде душа нашого Героя у вічності.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0