Івано-Франківськ - місто героїв

Ігор Тюшка

Ігор Тюшка
Тюшка Ігор Ярославович – оператор 2 протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 1 десантно-штурмового батальйону Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Народився 1 січня 2000 року в с. Старий Мізунь. У 2015 році закінчив Долинську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області. В цьому ж році поступив на навчання до Вищого професійного училища №21 в м. Івано-Франківськ за професією  "Зварник".

Ігор займався спортом: важка атлетика, боротьба, кидання ядра за що неодноразово отримував нагороди. Юнак був товариським, відкритим та чесним у спілкуванні, цінував дружбу та відстоював правоту.

Після навчання пішов працювати за професією в товаристві «СТІЛФ». 

Почуття військового обов’язку було завжди пріоритетним для Ігоря тому 27 лютого 2020 р. він добровільно бере на себе зобов’язання проходити військову службу у Збройних Силах України за контрактом у Львівській десантно-штурмовій бригаді.

З вересня 2020 року по червень 2021 року в зоні АТО відстоював територіальну цілісність України  на Луганщині де отримав травму пов’язану з проходженням військової служби. Став учасником бойових дій. Після відпустки за станом здоров’я у вересні 2021 року знову приступив до виконання службових обов’язків.

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну мужньо і віддано боровся за незалежність країни, якій склав військову присягу. Героїчно загинув під час виконання службових обов'язків 07 липня 2022 року під селом Спірне, Бахмутського району, Донецької області.

Похоронений Ігор Тюшка у рідному селі Старий Мізунь залишивши після себе мрії, які не встиг втілити в життя.