Івано-Франківськ - місто героїв

Володимир Дутчак

Володимир Дутчак

Дутчак Володимир Васильович народився 29 червня 1984 р. в місті Івано-Франківську. Дитинство його проходило у великому колі друзів, та старшої сестри Наталi. Він був другою дитиною в сім'ї.


1991 року батьки Галина Іванівна і Василь Петрович відвели його у перший клас Івано-Франківської середньої школи № 15. Вiдвiдав гурток народного танцю. Після закінчення 9 класу вступив до ПТУ №5 в м.Івано-Франківськ. Здобув квалiфiкацiю муляра,монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцiй,електрозварювальник ручного зварювання. Закінчив навчальний заклад 27.06.2001 р. Більшу частину свого життя працював на підприємстві ПП" Вишуканий смак" в селі Драгомирчани.


Одружився Володимир 5 листопада 2019 р.з Світланою Зваричук. Згодом у сім'ї народилася донечка Януся.Для Володимира та його дружини це була бажана i довгоочікувана дитина. Для кращого матерiального становища він почав їздити на заробітки до Польщі.


Коли почалася війна він не задумуючись вирішив піти добровольцем на захист своєї держави. Він прагнув захистити свою сім'ю, свій дім і неньку Україну. 5 березня записався у добровольчий батальйон ЗСУ.Вiдправили його на полігон місто Рівне для подальшого навчання. Так як Володимир не служив у армії і у нього не було військових навик. Після двотижневого навчання відправили у гарячу точку Донецької обл., Волноваського р-ну., село Павлівка під Вугледаром.


Воював у 68 Єгерській бригаді 3 батальйон,7 рота,з взвод. Володя тримав мужньо стрій і оборону,так про нього згадують побратими по службі. Будучи на посту під час мінометного обстрілу отримав важкі осколкові поранення.Він щосили боровся за життя,але поранення були важкі несумісні з життям.


10 квітня 2022 року його серце перестало битися в лікарні міста Дніпро. Поховали його на цвинтарі в селі Микитинці Івано-Франківської міської територіальної громади. Дуже добра людина, вiдважна, завжди був відданий своїй справі. Дуже любив Україну - саме так про нього згадують друзі, рiднi та побратими по службі.


Залишились батьки, сестра та дружина з маленькою донечкою.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0