Івано-Франківськ - місто героїв

Відкрили анотаційну дошку відомій членкині ОУН і УПА Стефанії Процак-Костюк

Вівторок, 11 січня 2022
Відкрили анотаційну дошку відомій членкині ОУН і УПА Стефанії Процак-Костюк
Відкрили анотаційну дошку громадсько-політичній діячці Стефанії Процак-Костюк. Пані Стефанія була хорошою, світлою людиною. Вона зробила багато справ для увіковічення своїх побратимів. 

"Думаю, що встановлювати такі анотаційні дошки в нашій громаді це правильно. Вони потрібні для того, щоб кожен мешканець міста чи його гості, проходячи вулицями, могли дізнатись про наших Героїв. А на фасаді будинку на вул. Івана Франка уже можна дізнатися про заслуги пані Стефанії, життєву історію, її місце та роль в ОУН І УПА", - каже мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Вона брала активну участь у пошуковій роботі з виявлення і увіковічення пам'яті жертв комуністичного терору на території Прикарпатського Краю. Сприяла увічненню пам'яті майора Костянтина Петера «Сокола». Допомагала Центру патріотичного виховання імені Степана Бандери.

Стефанія Процак-Костюк вважала своїм обов'язком виховання молоді в патріотичному дусі. Адже без виховання нового покоління в національному дусі, воно буде втрачене, як, зрештою, й Українська держава, за яку поклали голови десятки тисяч наших патріотів. Тож ми маємо пам’ятати, що Герої посеред нас.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0