Івано-Франківськ - місто героїв

Василь Броніцький

Василь Броніцький
Броніцький Василь Миколайович – народився24 березня 1949 року в с. Низьколизи Монастирського району Тернопільської області.

Освіта – вища, інженер-механік. Закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу в 1976 році.

З 1972 року розпочав трудову діяльність слюсарем в БУ-113. В 1976 році призначений на посаду інженера будівельника в БУ «Опорядспецбуд».

З 1979 – по 1990 роки працював на партійно-господарській роботі в комбінаті «Івано-Франківськ буд». З 1990 по 2008 роки заступник керуючого комбінату «Івано-Франківськбуду».

З 2008 по 2020 роки – керівник ТДВ «Будівельно-монтажна фірма «Івано-Франківськбуд».

За період своєї трудової діяльності він організовував і проводив контроль за будівництвом стратегічних об’єктів області – заводів «Позитрон», «ТОС», «Мехпреса», ДБК, «Радіозавод», КХМК. Окрім об’єктів промислового призначення під контролем і організацією Василя Миколайовича тільки в м. Івано-Франківську побудовані такі об’єкти, як музично-драматичний театр, муніципальний центр дозвілля, а також десятки шкіл, дитячих садків і лікарень, понад 10 тисяч квартир в житлових будинках в місті та області.

Впродовж 1986 – 1988 років він брав активну участь в організації роботи будівельників Прикарпаття у відбудові міста Кіровокан у Вірменії, а в 1987 – 1995 роках – у будівництві житла і об’єктів в Житомирській області для переселених мешканців Чорнобильської зони.

Розпочинаючи з 1992 року фірма «Івано-Франківськбуд» першою розробила та впровадила метод часткової участі у спорудженні житлових будинків за рахунок власних коштів населення.

За роки своєї праці Василь Броніцький виховав не одну плеяду будівельників, які в теперішній час продовжують будівельну працю і займають інженерні та керівні посади.

На жаль 12 серпня 2020 року Броніцький Василь Миколайович відійшов у вічність.Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0