Івано-Франківськ - місто героїв

Богдан Ризанич - ім`я, що закарбоване навіки

Вівторок, 25 серпня 2020
Богдан Ризанич - ім`я, що закарбоване навіки
Понад 25 років він рятував людські життя, працюючи тут, у лікарні.

А далі - пішов на передову. І там, робив це ціною власного життя.

Із початком воєнних дій Богдан Ризанич рвався на схід. Проте на фронт добровольцем його не взяли. Та він зумів добитися того, чого прагнув. Записався у зону АТО медиком.

Поклик рятувати життя воїнів на Сході України не залишив його байдужим, відтак з лютого 2017 року він служив за контрактом начальником медичного пункту 150-го окремого протитанкового артилерійського дивізіону 44-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

3 квітня 2017 року о 12:40 капітан медичної служби Ризанич загинув під час виконання службових обов’язків від вогнепального поранення у районі міста Лисичанськ Луганської області.

У Богдана Ризанича залишилася дружина, син та 2 онучок.

Тепер його ім'я навіки закарбоване у нашій історії. А ця анотаційна дошка на фасаді лікарні буде завжди нагадувати нам про ціну нашого життя тут.

Герої не вмирають! Пам'ятаємо!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0