Івано-Франківськ - місто героїв

У пам`ять про Петра Сусака

Середа, 5 лютого 2020
У пам`ять про Петра Сусака
Cьогодні фасад ліцею №23 ім. Романа Гурика поповнився новою анотаційною дошкою. Її встановили в рамках програми «Івано-Франківськ – місто Героїв» Петру Сусаку.

Петро Сусак - почесний директор ліцею, громадський діяч, тричі депутат Івано-Франківської міської ради, викладач Прикарпатського національного університету.

На відкритті було доволі людно. Адже зібралися учні, вчителі, рідні. Традиційно завітав і міський голова Руслан Марцінків. Він наголосив, що встановлення анотаційних дощок – це один із способів зберегти пам’ять про тих людей, які творили місто. «Насправді, ця анотаційна дошка – це обов’язок пам’яті. І найперше – для нас. Адже такі постаті, як Петро Сусак творять місто, його історію, стають легендою. Тому єдине, що ми можемо зараз зробити – це виконати свій обов’язок: пам’ятати про своїх Героїв. І ця програма «Івано-Франківськ – місто Героїв» - нам у цьому допомагає», - пояснив Марцінків.

Усі, хто знав Петра Сусака зізнаються, що він досить любив свою роботу та намагався багато встигнути. Але, попри те, був доволі життєрадісною та світлою людиною. Таким пам’ятає його і Руслан Марцінків. «Мав нагоду з ним познайомитися. Я був директором ДЮПЦу і приходив до учнів 23 школи, щоб залучати їх у ПЛАСТ. А п. Петро – директором школи-ліцею. Так і познайомився з ним. І таким його пам’ятаю досі», - зізнався міський голова.