Івано-Франківськ - місто героїв

Сергій Кахно

Сергій Кахно
Кахно Сергій Анатолійович – Заслужений лікар України, хірург-новатор, головний хірург Івано-Франківської області.

Народився 20 квітня 1948 року в м. Станіславів (сьогодні Івано-Франківськ).

В 1973 році закінчив Івано-Франківський державний медичний інститут. В 1976 році закінчив аспірантуру в Івано-Франківськом медичному інституті при кафедрі топографічної анатомії і оперативної хірургії.

До 1981 року – асистент кафедри загальної хірургії. 

З 1984 року по 1986 року Сергій Кахно виконував державну місію в Народній республіці Ангола. Нагороджений почесною грамотою генерального консула в м. Лобіта в НРА і похвальним листом муніципального госпіталю в м. Лобіту.

З 1986 року по 1993 рік  - завідуючий хірургічним відділенням в завідуючий хірургічним відділенням в Івано-Франківській міській лікарні № 1.

З 1993 року Сергій Анатолійович – головний хірург управління охорони здоров`я при Івано-Франківській ОДА.

В 1993 році Сергій Кахно провів першу в Івано-Франківській області малоінвазивну лапараскопічну операцію – холецистектомію.

В 1994 році – прийняв присягу державного службовця.

Сергій Кахно мав 17 свідоцтв про впровадження раціоналізаторських пропозицій.

В 1998 році указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров`я, за впровадження сучасних методів діагностики і лікування та за високий професіоналізм Сергію Кахно присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України». 

З 2005 року Сергій Кахно працював завідуючим відділення малоінвазивної та пластичної хірургій Калуської центральної районної лікарні.

Помер Сергій Кахно 16 липня 2016 року.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0