Івано-Франківськ - місто героїв

Андрій Добровольський

Андрій Добровольський
Андрій Омельянович Добровольський народився 11 грудня 1996 р. в селі Тустань Галицького району. Він зростав у віруючій і патріотичній родині. Був дуже схожий на маму і лицем і вдачею, добрий і щирий.

З 2003 року по 2012 рік навчався у Тустанській  ЗОШ. З 2012 по 2016 рік навчався в Івано-Франківському професійному політехнічному ліцеї. Отримав диплом кваліфікованого робітника за професією «Машиніст тепловоза» і був відрахований достроково у зв’язку з призовом на контрактну службу.  І вже на початку 2016 року вдягнув військову форму і став до лав Збройних сил України.

За прикладом батька, який теж захищав Батьківщину на цій війні, юнак вирішив піти на фронт добровольцем. Службу ніс в 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, у 8-му батальйоні «Поділля», посада – командир бойової машини – командир відділення.

Незважаючи на такий молодий вік, Андрій був командиром бойової машини і займав посаду командира відділення. Батьки ним пишалися, побратими поважали. Минулого року, під час короткої відпустки, Андрій одружився зі своєю ровесницею. Це була світла і щаслива молода пара, в якої все життя було попереду. Але жорстока війна перекреслила їхні мрії.

Загинув Андрій Добровольський 17 листопада 2017 р. внаслідок обстрілу позицій в районі с. Троїцьке, Попаснянський район, Луганська область. Залишились батьки, молодший брат, сестра, дружина та донечка.

Місце поховання: с. Тустань, Галицький район, Івано-Франківська область.

Указом Президента України № 189/2018 від 27 червня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом  «За мужність» III ступеня (посмертно).