Івано-Франківськ - місто героїв

Андрій Бистров

Андрій Бистров
Бистров Андрій Олександрович (позивний «Бистрий») – кулеметник 3-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону, рядовий.

Народився у м. Івано-Франківську 23 листопада 1970 року. На відмінно закінчив ЗОШ № 12, також з червоним дипломом закінчив Івано-Франківський технікум фізичної культури, з відзнакою – Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю – фізичне виховання.

Працював на посаді тренера-викладача відділення плавання в Івано-Франківській ДЮСШ «Олімп», а також на кафедрі фізичного виховання Івано-Франківського національного університету нафти і газу. Кандидат у майстри спорту зі спортивного плавання, майстер спорту з військового багатоборства. Неодноразовий переможець та призер обласних та Всеукраїнських змаганнях з плавання та військового багатоборства.

У спогадах однокласників, однокурсників, друзів, батьків його вихованців Андрій залишився доброзичливим та життєрадісним, веселим. Людиною, яка завжди подасть руку допомоги і поділиться з іншими останнім.

Він безмежно любив свою роботу з дітьми. Дуже радів і гордився спортивними перемогами своїх вихованців. Любив природу, походи з дітьми в Карпати.

Мобілізований 28 травня 2015 року. З 9 листопада 2015 року по 20 квітня 2016 року виконував бойове завдання на опорному пункті. Помер 20.04.2016 року на території населеного пункту Красногорлівка Мар`янського району Донецької області. Похований з військовими почестями 25 квітня 2016 року на Алеї слави воїнів АТО міського кладовища.

19 серпня 2016 року нагороджений відзнакою міського голови «За честь і звитягу» (посмертно).

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/geroi.if.ua/data/bin-tmp/) in Unknown on line 0