Ivano-Frankivsk - city of heroes

У Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку молодому Герою АТО Володимиру Данилюку

Wednesday, 25 October 2017
У Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку молодому Герою АТО Володимиру Данилюку
10 жовтня 2017 року на фасаді Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відкрили та освятили пам`ятну анотаційну дошку загиблому участнику АТО Володимиру Данилюку.

Хлопець учився в коледжі на спеціальності “офіціант-бармен”, закінчив навчальний заклад у 2010, а у 2014 – загинув.

“Володя був насправді світлою і хорошою людиною. Він мав світле волосся і світлу душу. Я його пам’ятаю добре: він сидів за першою партою, і завжди був дуже усмішнений та позитивний. Це для нас велика втрата”, – розповідає викладачка Героя Галина Лилак.

На відкриття анотаційної дошки прийшли батьки атовця, військові, викладачі. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих у АТО, багато з них плакали. Батьки та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відкрили дошку, а священик – освятив, присутні помолилися.

“Насамперед хочу подякувати Господу та людям, які допомагають нам нести такий тяжкий хрест – втрату нашого сина. Він ніколи не думав, що буде Героєм, але коли загострилася ситуація на Сході, він без вагань став на захист України. Він не один такий, таких багато, їх не забули, їх пам’ятають, і ми низько схиляємо голови і хочемо, щоб швидше закінчилася війна, і список полеглих не поповнився більше жодним ім’ям”, – звернулася мама Героя Галина.

Анотаційна дошка Володимиру Данилюку стала 19 дошкою полеглому Герою.

“Мені б дуже хотілося, щоб такі дошки більше не вікривалися. Але 13 жовтня знову буде відкриття. Війна і далі триває, іде боротьба за нашу незалежність”, – зазначив мер міста.

Наприкінці відкриття військовий вручив матері Героя Орден матері бійця АТО