Івано-Франківськ - місто героїв

У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому військовослужбовцю АТО Андрію Барасюку

Четвер, 12 листопада 2015
У Івано-Франківську відкрили анотаційну дошку загиблому військовослужбовцю АТО Андрію Барасюку
У рамках міської програми "Івано-Франківськ - місто героїв" на фасаді будинку за адресою вул. С. Петлюри, 23 відбулося відкриття анотаційної добки загиблому бійцю АТО Андрію Барасюку.

Барасюк Андрій Васильович народився 1 червня 1986 у м. Івано-Франківську. Навчався у школі №12 та у професійному технічному училищі №1. 9 березня 2015 р. був мобілізований до війська, та після навчання під Києвом направлений до 501-го окремого батальйону морської піхоти. Під час артилерійського обстрілу поблизу села Сопине в районі міста Маріуполь (Донецька область) 25 серпня 2015 р. близько 00:30 Андрій загинув. Похований на території Меморіального комплексу "Дем'янів Лаз" Філіалу Обласного музею визвольної боротьби ім. Степана Бандери.

Анотаційну дошку Андрію Барасюку відкрили його близькі. Тато Андрія, Василь Барасюк, зазначив, що вшанувати пам'ять його сина прийшла велика кількість людей. "Багато людей, у тому числі сусідів поважали та цінували мого сина. Приходьте до нього на могилу, не забувайте, пам'ятайте мого Андрія" - промовив батько перед відкриттям дошки. "Андрій був завжди усміхненим та випромінював життєрадісність. Саме таким його запам'ятали всі, хто його знав" - зазначив його сусід, Мирон Галуга. Олег Бевський, який теж служив у зоні АТО, подякував батькам Андрія за те, що виховали такого чудового сина, і висловив надію, що приводом для відкриття всіх наступних дощок стане вшануванню пам'яті видатних діячів, а не загиблих бійців.